Ford Ranger
2.3 Double Cab Wildtrak PHEV | Liftkit | Raptor Grille | Mud-Tec Rolcover | Plug-in Hybrid | Iconic Silver Getoonde accessoires zijn verkrijgbaar tegen meerprijs
Direct kopen, basisprijs: € 54.950,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 54.950,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 905,67 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 10.990,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Ford Ranger |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.3 Double Cab Wildtrak PHEV | Liftkit | Raptor Grille | Mud-Tec Rolcover | Plug-in Hybrid | Iconic Silver Getoonde accessoires zijn verkrijgbaar tegen meerprijs |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 26 augustus 2025 |
| Carrosserie: | Pick-Up |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 20 km |
| Aantal zitplaatsen: | |
| Aantal deuren: | 4 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 10 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 905,67 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 54.950,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | DU-SA-53 |
| Motorinhoud: | 2.261 cc |
| Vermogen: | 206 kw / 281 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 2.545 kg |
| Wielbasis: | 357 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.545 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Veiligheid
- Airbag passagier
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Dodehoekassistent
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Lane Assist
- Rear Cross Traffic Alert
- Rijstrooksensor
- Skid plates
- Trailer assist systemen
- Trailer sway control
- Verkeersbord detectie
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Dakrails
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Treeplanken
- Verwarmde voorruit
- Infotainment
- 12-inch centraal touchscreen
- Android auto
- Apple carplay
- Digitaal instrumentencluster
- Head-up display
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Stuurwiel multifunctioneel
- SYNC 4 infotainment
- Interieur
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control adaptief
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Keyless start
- Lederen bekleding
- Lederen versnellingspook
- Regensensor
- Voorstoelen verwarmd
- Overige
- airco automatisch
- Dab
- extra getint glas achter
- LED mistlampen
- sfeerverlichting
- sportstuur leder
- stuur leder
- stuur verwarmd